KONST / Litografier / Färglitografi 12894037
nr 1289 4037
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 126/325. Motivet: 51x36cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:43:09
18/11 13:58:15
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman